• Slovnesky
  • English

Eurovia

Novinky
Odštartovali práce na vyťaženej križovatke v Prešove

Slávnostným poklopaním základného kameňa za účasti ministra dopravy a výstavby pána Arpáda Erséka odštartovali práce na jednej z najvyťaženjších križovatiek v meste Prešov.

Titulom Stavba roka 2017 sa pýši diaľnica D3 pri Žiline

Slávnostné odovzdávanie cien STAVBA ROKA 2017 sa v stredu 11.apríla 2018 nieslo v znamení úspechu diaľničnej stavby realizovanej Združením D3 pod taktovkou hlavného zhotoviteľa, spoločnosti EUROVIA SK, a.s.

Diaľničný úsek na Kysuciach je otvorený

V sobotu 2. decembra 2017  bol pre motoristov otvorený úsek diaľnice D3 Žilina, Strážov - Žilina, Brodno. Diaľnica D3 je súčasťou európskeho multimodálneho koridoru, ktorý zabezpečuje osobnú aj nákladnú tranzitnú medzištátnu prepravu v smere sever – juh. Samotný diaľničný úsek D3 Žilina, Strážov – Žilina, Brodno je súčasťou diaľničného ťahu D3 Hričovské Podhradie vedúcim až po hranicu s Poľskom, ktorý má zabezpečiť dopravné prepojenie hlavného mesta a juhozápadných oblastí Slovenska s Kysucami a nadväzne s Poľskou republikou.
 

všetky novinky

Eurovia

Partnerská zóna

Dodávateľský systém spoločnosti EUROVIA SK, a.s.

S cieľom nastoliť efektívnu spoluprácu so svojimi dodávateľmi a zabezpečiť dodávku materiálov, služieb a subdodávateľských prác spustila spoločnosť EUROVIA SK, a.s. dodávateľský systém.

Pri zadávaní zákazky sa rozhodujeme v zmysle firemnej stratégie, kde kľúčovými faktormi sú:

  • kvalita
  • termíny
  • náklady (vrátane nákladov na životný cyklus)
  • inovácia

Súčasťou spomínaného procesu je aj partnerská spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti EUROVIA SK, a.s.

Organizovanie nákupu

Ak máte záujem stať sa dodávateľom EUROVIA SK, a.s., zaregistrujte sa na dodávateľskom systéme EUROVIA SK, a.s., kde nájdete všetky potrebné informácie a obchodné podmienky:

http://eurovia.itender.sk/