• Slovnesky
  • English

Eurovia

Novinky
Modernizácia električkových tratí v Košiciach bola ukončená
Zástupcovia spoločnosti EUROVIA SK, ktorá modernizovala košické električkové trate počas 2. etapy stavby MET, odovzdali v piatok 31. 8. 2018 celú stavebne ukončenú MET-ku investorovi, Mestu Košice. Vzápätí bola na poslednom zmodernizovanom úseku plne obnovená cestná doprava. Električková doprava začne na uvedenom úseku premávať po vydaní kolaudačného rozhodnutia. 
Na baníkov pri razení tunela Prešov dohliada svätá Barbora
Vysvätením tunela a osadením sochy svätej Barbory, patrónky baníkov, sa 23.8.2018 naplno rozbehla výstavba tunela Prešov, ktorý je súčasťou úseku D1 Prešov, západ – Prešov, juh.
EUROVIA SK má novú PR manažérku

Od 13. augusta 2018 preberá všetky komunikačné záležitosti spoločnosti EUROVIA SK, a.s.  Mgr. Simona Tančáková, ktorá sa stala staronovou PR manažérkou a hovorkyňou spoločnosti EUROVIA SK, a.s. patriacej do skupiny EUROVIA CS.

 

 

všetky novinky

Eurovia

Partnerská zóna

Dodávateľský systém spoločnosti EUROVIA SK, a.s.

S cieľom nastoliť efektívnu spoluprácu so svojimi dodávateľmi a zabezpečiť dodávku materiálov, služieb a subdodávateľských prác spustila spoločnosť EUROVIA SK, a.s. dodávateľský systém.

Pri zadávaní zákazky sa rozhodujeme v zmysle firemnej stratégie, kde kľúčovými faktormi sú:

  • kvalita
  • termíny
  • náklady (vrátane nákladov na životný cyklus)
  • inovácia

Súčasťou spomínaného procesu je aj partnerská spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti EUROVIA SK, a.s.

Organizovanie nákupu

Ak máte záujem stať sa dodávateľom EUROVIA SK, a.s., zaregistrujte sa na dodávateľskom systéme EUROVIA SK, a.s., kde nájdete všetky potrebné informácie a obchodné podmienky:

http://eurovia.itender.sk/

Dokumenty na stiahnutie