• Slovnesky
  • English

Eurovia

Novinky
Modernizácia električkových tratí v Košiciach bola ukončená
Zástupcovia spoločnosti EUROVIA SK, ktorá modernizovala košické električkové trate počas 2. etapy stavby MET, odovzdali v piatok 31. 8. 2018 celú stavebne ukončenú MET-ku investorovi, Mestu Košice. Vzápätí bola na poslednom zmodernizovanom úseku plne obnovená cestná doprava. Električková doprava začne na uvedenom úseku premávať po vydaní kolaudačného rozhodnutia. 
Na baníkov pri razení tunela Prešov dohliada svätá Barbora
Vysvätením tunela a osadením sochy svätej Barbory, patrónky baníkov, sa 23.8.2018 naplno rozbehla výstavba tunela Prešov, ktorý je súčasťou úseku D1 Prešov, západ – Prešov, juh.
EUROVIA SK má novú PR manažérku

Od 13. augusta 2018 preberá všetky komunikačné záležitosti spoločnosti EUROVIA SK, a.s.  Mgr. Simona Tančáková, ktorá sa stala staronovou PR manažérkou a hovorkyňou spoločnosti EUROVIA SK, a.s. patriacej do skupiny EUROVIA CS.

 

 

všetky novinky

Eurovia

EUROVIA SK má novú PR manažérku

Simona Tančáková nahradila na pozícii Lenku Kubejovú, ktorá pôsobila na tomto poste od roku 2014. Úlohou staronovej PR manažérky bude predovšetkým ďalší rozvoj korporátnej komunikácie ako v oblasti externej, tak i internej a udržanie pozitívneho vnímania značky EUROVIA. „Mojim cieľom je aktívne informovať širokú verejnosť o zaujímavých projektoch, ktoré naša spoločnosť realizuje na území celého Slovenska; aktuálne napríklad modernizáciu električkových tratí v Košiciach alebo výstavbou diaľnice D1 pri Prešove,“ uviedla  Tančáková.

Simona Tančáková vyštudovala Filozofickú fakultu Prešovskej univerzity. V spoločnosti EUROVIA SK pôsobí už 18. rok.